Hakkımızda

Başarıarge Enerji Teknolojileri A.Ş., Başarı Holding ve Başarı Yatırımlar A.Ş.’nin ortak iştiraki olarak güneş enerjisi bir diğer adıyla solar enerji sektörü üzerine güneş enerjisinden elektrik üretimi üzerine araştırma ve geliştirme ( Ar-Ge ) yapmak amacıyla 2013 yılında Ankara’da kurulmuştur.

Kurulduğu günden bu yana, güneş enerjisinden daha fazla yararlanma konusunda yenilenebilir enerji sektörüne hızlı bir giriş yaparak, yerli malı belgesi ve teknolojik ürün deneyim belgesi alınmış “ Kaan Solar Maestro “ adındaki güneş takip sistemi ürününü piyasaya sunmuştur. Ürünün piyasada satışa sunulmasının yanında sahada Yatırımcılarımız adına anahtar teslimi ( EPC ) uygulamaları da yapılmıştır.

Başarıarge Enerji, mühendisleri ve uzman ekipleriyle beraber güneş enerjisi ile elektrik üretimi yapan güneş santrali projelerinde kullanılan ekipmanların üreticisi olmanın yanında mühendislik, fizibilite, projelendirme, uygulama, devreye alma ve bakım onarım faaliyetlerini de gerçekleştirmiştir.

Firmamız malzeme üretimlerine parallel olarak 130 MW a yakın Yatırımcılarımız adına anahtar teslimi hizmetler ( EPC ) vererek, Türkiye’de sektöre yön veren öncü firmalar arasında yerini almayı başarmıştır.

Güneş enerji sistemleri, çevresel olarak temiz bir enerji kaynağı olarak kendini kabul ettirmiş olduğundan Firmamız Türkiye’nin farklı noktalarında yatırımcı olarakda güneş enerjisi santrali tesisleri kurarak, Ülkemizin enerjide dışa bağımlılığının azaltılmasına da katkıda bulunmuştur.

Pazara sunduğu yüksek teknoloji ürünleri ve katma değerli çözümleriyle topluma duyduğu saygıyı ifade eden Başarıarge Enerji, “İnsan için Teknoloji” yaklaşımıyla koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamayı kendine ilke edinmiştir. Zamanı yakalayan ve devamlılık içeren gelişim politikasıyla insane olan yatırımını her geçen gün artıran Başarıarge Enerji, sektöre ve yaşama katkılarını sürdürmeye devam edecektir.

Kalite ve Sertifikalar